Trądzik.org
Opis, rodzaje, leczenie

Korektor antybakteryjny

Serum przeciwdziałające trądzikowi. Produkt zawiera witaminę E, połączoną z wyciągiem z drzewa herbacianego, wyciągiem z nasion marchwi i beta karotenem – składnikiem stosowanym zazwyczaj jako lek w chorobach oczu, czy przy schorzeniach dotykających samej skóry. Szczególnie skuteczny jest na przykład w przypadku pojawienia się zmian trądzikowych , pomaga w ich ukryciu, przyspiesza także gojenie się samej skóry.


Zestaw korektorów
Zestaw korektorówKorektor do twarzy, to kosmetyk pomagający wyrównać wszelkie niedoskonałości widoczne na skórze. Stosuje się go najczęściej w przypadku problemów z dużą ilością pryszczy. W tego rodzaju sytuacjach, konieczna staje się na przykład właśnie korekta wyglądu, koloru cery. Kosmetyczne korektory pomagają osiągnąć odpowiedni efekt. Korektory pomagają także w usuwaniu cieni pod oczami i wszelkich innych niedoskonałości.


Puder korygujący - cera trądzikowa

Puder mineralny, który zmniejsza widoczność wszelkich niedoskonałości cery. Likwiduje je również i zmniejsza wszelkie skórne problemy. Jednym ze składników zawartych w tym środku jest skrobia ryżowa, która wchłania nadmiar tłuszczu, a także kwas salicylowy – element pozwalający zwężać rozszerzone pory na skórze i pomagający w uzyskaniu dużo jaśniejszej cery. Wszelkiego rodzaju niedoskonałości, pojawiające się szczególnie na twarzy, mogą stanowić duży problem, szczególnie dla osób dbających o swój wygląd. Mogą nawet powodować obniżenie własnej samooceny. Dlatego właśnie tuszowanie niedoskonałości i korygowanie wyglądu może być tak ważne.


Baza korygująca - cera trądzikowa

Baza korygująca, to swego rodzaju podkład, umożliwiający ukrycie pojawiających się na skórze przebarwień, zmian trądzikowych i podobnych problematycznych elementów. Dla osób pragnących się ich pozbyć, koniecznością staje się użycie odpowiedniego specyfiku. Tego rodzaju podkład umożliwia właśnie maskowanie tego rodzaju zmian. Baza zawiera kwas salicylowy, którego używa się w medycynie miedzy innymi, jako środka dezynfekującego jak również właśnie w lekach przeciw pryszczom.


Korektor w pędzlu

Korektor do twarzy w pędzlu, umożliwia ukrycie wszelkiego rodzaju niedoskonałości, zmarszczek, przebarwień, cieni pod oczami czy oznak zmęczenia.  Pędzelek pozwala rozprowadzić go po twarzy. Tego rodzaju korektory, umożliwiają dopasowanie się do tego rodzaju sytuacji.


Mgiełka aromatyzowana

Kosmetyki te przeciwdziałają wszelkim zmianom, szczególnie na skórze trądzikowej, czy też skłonnej do trądziku. W specyfiku zawarty został wyciąg z kory wierzby. Zawiera ona kwas salicylowy – używany zazwyczaj właśnie do ochrony skóry, dezynfekcji. Środek stosowany już od setek lat.


Krem przeciw niedoskonałościom

Krem ma za zadanie maskować i wysuszać wszelkiego rodzaju niedoskonałości widoczne na skórze. Szczególnie skuteczny przy stosowaniu na cerze tłustej. Preparat matuje widoczne niedoskonałości, pozostawiając uczucie komfortu i zadowolenia. Środek zwęża pory na skórze, stabilizując w ten sposób produkcję łoju.


Roll on przeciw niedoskonałością

Środek przeznaczony do pielęgnacji cery tłustej i trądzikowej. Preparat zawiera kulkę, która obracając się umożliwia rozprowadzanie środka po cerze. Tego rodzaju preparat, umożliwia również szybkie gojenie się wszelkich zranień, nie powoduje także podrażnień czy innego rodzaju urazów.


Baza łagodząca

Środek służący do łagodzenia skutków występowania trądziku i różnego rodzaju innych, źle się prezentujących zmian cery. Nałożona na skórę baza, umożliwia łagodzenie objawów wszelkich, niepożądanych przebarwień. Dzięki niej zyskujemy pewność, że wszelkie tego rodzaju niedoskonałości staną się nieco mniej widoczne.